ژئوممبران ها غشاهای آب بند و غیر قابل نفوذ پلیمری بر پایه پلی اتیلن ،پلی پروپیلن و… می باشند. مواد ژئوممبران به لحاظ انعطاف پذیری دارای عملکرد به مراتب بهتری نسبت به سازه های صلب بتنی در برابر نیروهای دینامیکی مانند زلزله در مناطق زلزله خیز و همچنین نشست های نا متقارن سازه می باشد. از مزایای به کارگیری ژئوممبران کاهش هزینه های ساخت در قیاس با سایر روش ها و افزایش سرعت اجرا می باشد. ورقهای  ژئوممبران بومان در ضخامت های مختلف و با مقاومت های مکانیکی و ضریب انعطاف پذیری متغیر به صورت صاف و زبر (مضرس) تولید و ارائه می گردند.

ورقهای پلی استایرین که با نام تجاری کریستال در بازار شناخته شده می­باشد دارای شفافیت بی نظیر وجایگزین بسیاری از پلاستیک­های شفاف با توجه به قیمت مناسب آن می­باشد که در سقف­های کاذب و تزئینی کاربرد فراوان دارد.گروه صنعتی بومان در طیف رنگی بسیار گسترده و ۶۴ طرح و عاج مختلف ورق­های کریستال را به بازار عرضه می­نماید.

ورق­های پلی اتیلن ترفتالات که با نام PET و PETG شناخته می شوند. به صورت صفحات تک و چند لایه تولید می شوند و  دارای کاربردهای بسیار خاص هستند. شفافیت بالا و پایداری بسیار خوب در برابر عوامل شیمیایی و محیطی و شکل پذیری عالی این پلیمرها سبب کارایی گسترده این محصولات در صنایع ساختمانی، الکترونیکی و بهداشتی و … گردیده است.گروه صنعتی بومان قابلیت تولید انواع ورق­های PET و PETG در صفحات تک و چند لایه برای کاربردهای بسیار خاص دارد.

ورق و فیلم­های چند لایه (multi layer) امروزه کاربرد گسترده ای یافته اند. تولید این ورق ها بدین منظور انجام می­گیرد که خواص مد نظر به تنهایی از یک ورق پلیمری خاص حاصل نمی­گردد و با این کار کارایی کلی محصول افزایش و خواص غیر مطلوب را کاهش می­دهد. یکی دیگر از دلایل تولید صفحات ترموپلاستیک چند لایه این است که شاید از لحاظ اقتصادی روش تولید و محصول بدست آمده به صورت تک لایه به صرفه نباشد و همین باعث نیاز به ساختارهای پلیمری چند لایه در مقیاس وسیعی گشته است.  گروه صنعتی بومان با پیشرفته ­ترین تکنولوژی اقدام به تولید ورق و فیلم چند لایه با خواص مختلف کرده است .

ورقهای پلی استایرن فشرده (HIPS) که با نام های ایمپکت در بازار شناخته شده اند دارای  استحکام و مقاومت به ضربه بالا و همچنین مقاومت گرمایی عالی هستند. همچنین این ورقها پایداری ابعادی بسیار بالا، رنگ پذیری و چاپ پذیری قابل ملاحظه را دارا می­باشد. شرکت صنایع ورق بومان قابلیت تولید ورق های HIPS را بصورت آجدار و صاف دارد همچنین پوشش این ورقها از دو طرف با یک روکش محافظ سطحی سبب ایجاد قابلیت ترموفرمینگ برای این ورق ها شده است.

پلیمر اکریلو نیتریل بوتادین استایرن (ABS) به علت خواص مکانیکی و مقاومت شیمیایی بالا و فرآیندپذیری و شکل پذیری آسان (مانند وکیوم فرمینگ و ترمو فرمینگ) کاربردهای گسترده ای دارد. گروه صنعتی بومان قابلیت تولید این ورق ها را در بالاترین کیفیت دارد همچنین با توجه به اعمال پوششی از جنس PMMA  بر روی این محصول مقاومت در برابر نور ماورابنفش آن افزایش یافته است.

ورقهای پلی متیل متاکریلات (PMMA) که با نام ورقهای پلکسی در بازار به فروش می رسند. شفافیت و قابلیت تحمل نیروی بالایی دارند، همچنین خواص مکانیکی مناسب این ورقها را به جایگزینی مناسب برای شیشه تبدیل کرده است. همچنین این ورقها در مقایسه با شیشه قابلیت جذب رطوبت کمتری دارند. شرکت صنایع ورق بومان قابلیت تولید این ورقهای اکریلیک را در ضخامتهای متغیر و با فام رنگی مختلف دارد.

ورقهای پلی کربنات (PC) یکی از مقاوم ترین ورق های موجود در بازار هستند که به صورت تک جداره و چند جداره موجود هستند. مقاومت این ورقها در برابر مواد شیمیایی بالا است. همچنین مقاومت به ضربه این ورقها ۲۵۰ برابر شیشه هم ضخامت با آن می باشد.گروه تولیدی صنایع ورق بومان قابلیت تولید ورقهای پلی کربنات تک جداره را با بالاترین کیفیت دارد همچنین در آینده ای نزدیک این شرکت نسل جدیدی از ورقهای پلی کربنات دو و چند جداره وارد بازار خواهد کرد.