به بومان خوش آمدید

معرفی شرکت

مجموعه ی کارخانجات صنایع ورق بومان بیش از ۳۰ سال است که نقش فعالی در صنعت پلاستیک کشور، تولید ورق های پلیمری، ایفا می کنند. فن آوری به کار گرفته شده در فرآورش ورق های پلیمری بومان بر اساس Breyer آلمان است که منجر به تولید محصولاتی با بهترین کیفیت می شود. کارخانه دارای ۱۲ خط تولید است. ورق های تولید شده توسط مجموعه ی صنایع ورق بومان، تمام استاندارهای مرتبط با تولید ورق ها و فیلم های پلیمری چند- لایه را دریافت کرده است؛

شرکت به سبب داشتن محصولاتی با کیفیت بالا  موفق به دریافت جایزه ی گلدن استار انگلستان در سال ۱۳۹۲ شده است. شرکت بومان، صادرات محصولات به کشورهایی چون عراق، ارمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان  را در کارنامه فعالیت های خود دارا می باشد.

مواد به گارگرفته شده در تولید ورق های بومان PC، PMMA، PET.G، HIPS، GPPS، ABS، SAN، PP، PE و PA می باشند که بصورت تک تا سه لایه، ساده و آجدار، شفاف و مات تولید می شوند. ورق های چند لایه شرکت بصورت HIPS/PMMA، PC/ABS و PMMA می باشند. کیفیت بالا در شفافیت فیلم های تولیدی PP، PC و PMMA بومان، آنها را نسبت به ورق های ساخت شرکت های دیگر متمایز می سازد. هم چنین شرکت موفق به ارائه محصولی نوآورانه و جدید، ورق های کامپوزیت آلومینیومی، با استفاده از فن آوری polyglue adhesion شده است.

شاخصه های مهم گروه صنعتی بومان و هومان

تجهیزات و ماشین آلات با برترین برند های آلمانی

نیروی کار با تجربه

بومان چیست؟

با ما آشنا شوید

هوشنگ منصوریمدیر عامل
محمد علی نصر آبادیمدیر بازرگانی
محمد مهدی نصر آبادیمدیر بازرسی
محسن وفادار
سید محمد میرموسویمدیر فناوری اطلاعات
معصومه عبادیمدیر اداری
سعید صادقیمدیر فنی
ندا باقر زاده
سید احمد فاضلیمدیر بازیابی